Pomysły na piątkowy wieczór

Piątek, piąteczek, piątunio! Bez wątpienia jest to dzień, w którym większość z nas zaczyna weekend i chce w końcu jakoś odreagować cały stresujący tydzień. W końcu można odpocząć i bez problemu spotkać się ze znajomymi. Jak jednak spędzić ten wieczór, by zrobić coś ciekawego? Jest kilka niezawodnych sposób jak miło rozpocząć weekend i przy okazji się trochę zrelaksować.

Import Grecja
http://www.transportgrecja.pl/
Profesjonalny spedytor z wieloletnim doświadczeniem.
Transport ciężarowy pomiędzy Polską a Grecją.

1. Planszówki!

Przyznaję, że dosyć długo nie potrafiłam docenić tego, że planszówki mogą być bardzo dobrym sposobem na spędzenie wspólnie wieczoru ze znajomymi. Na rynku jest dostępnych bardzo wiele gier. Duża część z tych gier jest grami towarzyskimi. Wspólne kalambury lub rymowanki mogą okazać się świetnym sposobem na rozbudzenie kreatywnego myślenia. Są także gry towarzyskie, które polegają na zadawaniu pytań innym uczestnikom gier. W ten sposób łatwiej jest nawiązać więzi pomiędzy ludźmi, a tym samym złapać kontakt z osobami, których jeszcze dobrze nie znamy. Być może w nowej grupce znajduje się osoba o podobnych zainteresowaniach co my? W ten sposób spełniać marzenia z drugą osobą. Także nieśmiertelny chińczyk lub eurobiznes może się okazać strzałem w dziesiątkę! Dla młodych ludzi alkochińczyk może okazać się sposobem na rozkręcenie imprezy lub twister.

2. Wieczór filmowy.

Wieczór filmowy to tak naprawdę sposób na spędzenie czasu zarówno samemu, w dwójkę lub wspólnie ze znajomymi. Jeśli decydujemy się na wieczór ze znajomymi, bardzo dobrym pomysłem jest aby każdy z przybyłych przygotował jakiś jeden film. Następnie wspólnie możecie pośród tych filmów wybrać dwa lub trzy, które zobaczycie akurat tego wieczoru, a kolejne zostawić na następny tydzień. Warto także zastanowić się nad zobaczeniem filmów klasycznych lub takich, o których dużo się słyszy, a jakoś nie było okazji by je zobaczyć. Do tego dobre jedzenie w postaci wspólnie przygotowanych kanapeczek lub chipsy.

3. Klub nocny

Dla imprezowych osób, uważam, że najlepszą rozrywką na piątkowy wieczór jest właśnie nocny klub. Akurat w ten wieczór w klubach jest wiele osób i można bardzo dobrze bawić się wśród ludzi, a także poznać nowe osoby. Jeśli zastanawiamy się, gdzie zrobić urodziny lub jakąś większą imprezę to moim zdaniem warto organizowanie imprezy zostawić właśnie właścicielom klubów nocnych. Mamy wtedy gwarancję, że znajomi będą się dobrze bawić, a nie zabranie im także alkoholu.

4. Wieczór we dwoje

Jeśli mamy swoją drugą połówkę to każdy z nas wie, że niestety, ale ciężko jest znaleźć czas w ciągu tygodnia by spędzić trochę czasu razem. Weekend wspólnie spędzony daje możliwość by nawiązać ze sobą jeszcze głębszą relację. Piątek jest dobrym dniem, by zrobić sobie wprowadzenie do weekendu. Być może wspólne zrobienie kolacji okaże się tym co sprawi Wam obojgu frajdę. Warto także zadbać o odpowiednią atmosferę. Świeczki oraz olejki zapachowe są dobrym rozwiązaniem. Ciekawą opcją może się okazać wspólne granie w gry wideo lub playstation. Być może nie jest to ulubione zajęcie kobiet, ale moim zdaniem warto chociaż spróbować! Może się okazać, że jednak płeć damska, także to polubi. Czasem zwykła rozmowa może okazać się pomocna w osiągnięciu relaksu.

5. Karaoke

W wielu knajpach oraz pubach są organizowane wieczory karaoke. Być może taki wieczór wypada także w piątek. Karaoke jest świetną rozrywka dla osób, które szukają nowych wrażeń i chcą popracować nad swoją pewnością siebie. Takie wyjście może okazać się świetną rozrywką dla całej grupy. Warto pamiętać o tym, że śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę!